Sivá detská pracovná zástera s čapicou Flexa Toys Builder´s Costume Flexa

Sivá detská pracovná zástera s čapicou Flexa Toys Builder´s Costume

Cena:
31.00 €

Nie je prečo váhať, Sivá detská pracovná zástera s čapicou Flexa Toys Builder´s Costume s pečaťou kvality Flexa - tento hit zaobstaráte s výnimočnou zľavou za 31.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Flexa

Top produkt, Sivá detská pracovná zástera s čapicou Flexa Toys Builder´s Costume od značky Flexa - tento hit získate s extra zľavou za 31.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Snáď každý malý kutil vždy túžil po svojej vlastnej malej dielničke, kde by po vzore svojho otecka vyrábal a spravoval všetko možné. Nielen, že rozvíja detskú fantáziu, ale aj motorické schopnosti. Súprava montérskej zástery a čiapky je perfektným doplnkom k detskej dielničke. Tak kúpte svojmu chrobáčikovi hodnotnú hračku, na ktorú bude spomínať celý život.

O značke:

Dánska značka Flexa s viac ako 45-ročnou tradíciou svojimi produktmi podporuje kreativitu a rozvoj tých najmenších členov rodiny. Kombinuje škandinávsky dizajn s tou najvyššou kvalitou a bezpečnosťou, ktorá je na prvom mieste.

Výrobca používa len čisté a nezávadné materiály. Na srdci im ležia všetky potreby detí a produkty prispôsobujú tak, aby s nimi mohli byť čo najdlhšie. Každý produkt je premyslený do posledného detailu ako vizuálne, tak funkčne a nie je teda divu, že bol tento výrobca už štyrikrát ocenený cenou Red Dot Design Award.

Parametry produktu Sivá detská pracovná zástera s čapicou Flexa Toys Builder´s Costume

  • Název: Sivá detská pracovná zástera s čapicou Flexa Toys Builder´s Costume
  • Cena: 31.00 EUR
  • Výrobce: Flexa
  • Kód zboží: 1290692
Pozrite si všetky produkty značky
Sivá detská pracovná zástera s čapicou Flexa Toys Builder´s Costume Flexa

Sivá detská pracovná zástera s čapicou Flexa Toys Builder´s Costume

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky