Sivá jedálenská stolička Kare Design Lara Kare Design

Sivá jedálenská stolička Kare Design Lara

Cena:
294.00 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Sivá jedálenská stolička Kare Design Lara od známeho výrobcu Kare Design - tento produkt doručujeme v neopakovateľnej akcii za 294.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4025621808626
Do obchodu

Popis

Kare Design

Trhom osvedčený produkt, Sivá jedálenská stolička Kare Design Lara od spoločnosti Kare Design - tento tovar si môžete kúpiť s neuveriteľnou zľavou za 294.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Elegantné tvary, výrazné detaily a pohodlné prevedenie - to sú hlavné poznávacie znaky tejto jedálenské stoličky.

Za jej vznikom stojí tvrdá a precízna práca zručných remeselníkov, ktorí ju vyrobili s nehou a s citom pre rodinné hodnoty. A nie sú to práve tie vlastnosti, ktorými sa chceme obklopiť pri našom rodinnom stole?

Privítajte ju vo svojej jedálni a usaďte sa na stoličku, ktorá je symbolom rodiny a dokonalého dizajnu.

O ZNAČKE
Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou.

Parametry produktu Sivá jedálenská stolička Kare Design Lara

  • Název: Sivá jedálenská stolička Kare Design Lara
  • Cena: 294.00 EUR
  • Výrobce: Kare Design
  • Kód zboží: 972782
Pozrite si všetky produkty značky
Sivá jedálenská stolička Kare Design Lara Kare Design

Sivá jedálenská stolička Kare Design Lara

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky