Sivá kameninová servírovacia misa s vnútornou glazúrou v ružovej farbe Bitz Mensa

Sivá kameninová servírovacia misa s vnútornou glazúrou v ružovej farbe Bitz Mensa, priemer 40 cm

Cena:
81.99 €

Jedinečná ponuka, Sivá kameninová servírovacia misa s vnútornou glazúrou v ružovej farbe Bitz Mensa, priemer 40 cm od top značky Bitz - tento produkt objednáte v akcii za 81.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 5722008213866
Do obchodu

Popis

Bitz

Neodoláte: Sivá kameninová servírovacia misa s vnútornou glazúrou v ružovej farbe Bitz Mensa, priemer 40 cm od obľúbenej spoločnosti Bitz - tento produkt doručujeme za bombastickú cenu 81.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Roztancujte svoj stôl kameninovou misou s vnútornou glazúrou plnou farieb. Uvidíte, že nech už si do nej pripravíte šalát z ovocia, zeleniny alebo napríklad ázijský pokrm, celkový dojem bude neprekonateľný. Jeme aj očami a toho sa držte. S riadom od Bitz bude varenie, servírovanie a konzumovanie jedna radosť.

O značke:
Bitz nie je len značka, ale aj vízia mladého dánskeho šéfkuchára Christiana Bitza. Jeho snom je naučiť nielen celé Dánsko, ale aj ostatných ľudí na celej planéte, ako lepšie jesť.
Zároveň sa tento kuchár, držiaci titul v odbore ľudskej výživy, angažuje v projektoch Červeného Kríža v Africkom Malawi .

Kolekcia kameninových riadov, štýlových príborov a pohárov vás nadchne svojimi nekonečnými kombináciami. Všetky riady sú ručne vyrábané a glazúrované, a tak nikdy nenájdete dva kúsky, ktoré by boli dokonale identické.

Parametry produktu Sivá kameninová servírovacia misa s vnútornou glazúrou v ružovej farbe Bitz Mensa, priemer 40 cm

  • Název: Sivá kameninová servírovacia misa s vnútornou glazúrou v ružovej farbe Bitz Mensa, priemer 40 cm
  • Cena: 81.99 EUR
  • Výrobce: Bitz
  • Kód zboží: 1223472
Pozrite si všetky produkty značky
Sivá kameninová servírovacia misa s vnútornou glazúrou v ružovej farbe Bitz Mensa

Sivá kameninová servírovacia misa s vnútornou glazúrou v ružovej farbe Bitz Mensa, priemer 40 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky