Sivá protišmyková podložka Kela Linnea

Sivá protišmyková podložka Kela Linnea, délka 1,5 m

Cena:
7.90 €

Perfektný Sivá protišmyková podložka Kela Linnea, délka 1,5 m od známeho výrobcu Kela - tento artikel čaká na vás v hustej akciu za 7.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4025457113895
Do obchodu

Popis

Kela

Tradičný bestseller, Sivá protišmyková podložka Kela Linnea, délka 1,5 m čo berieme od značky Kela - tento artikel nakupujte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 7.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Urobte si radosť.

V kuchyni sa môže zdať, že je všetko na správnom mieste a máte dostatok pomocníkovi. So značkou Kela ale čoskoro zistíte, že vám doma chýba veľa doplnkov, s ktorými ukážete, že ste správna gazdinka.

Spoznajte značku Kela:

Kela je nemecká značka s viac ako 100 ročnú históriou. Všetky jej kuchynské výrobky spája základná myšlienka a podstata značky - nekompromisná kvalita, nadčasový dizajn a univerzálnosť , vďaka ktorej títo pomocníci padnú do akejkoľvek kuchyne a sú vhodné naozaj ako pre začínajúcich gazdiná, tak i pre špičkové šéfkuchára.

Skrátka spokojnosť zaručená

Parametry produktu Sivá protišmyková podložka Kela Linnea, délka 1,5 m

  • Název: Sivá protišmyková podložka Kela Linnea, délka 1,5 m
  • Cena: 7.90 EUR
  • Výrobce: Kela
  • Kód zboží: 1265204
Pozrite si všetky produkty značky
Sivá protišmyková podložka Kela Linnea

Sivá protišmyková podložka Kela Linnea, délka 1,5 m

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky