Sivá silikónová kúpeľňová stierka Zone A-Wiper Soft Grey Zone

Sivá silikónová kúpeľňová stierka Zone A-Wiper Soft Grey

Cena:
44.00 €

Tradičný bestseller, Sivá silikónová kúpeľňová stierka Zone A-Wiper Soft Grey od značky Zone - tento artikel čaká na vás po zľave za 44.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5708760680917
Do obchodu

Popis

Zone

Trhom osvedčený produkt, Sivá silikónová kúpeľňová stierka Zone A-Wiper Soft Grey s osvedčenou značkou Zone - tento hit zaobstaráte v akcii za 44.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Jemnosť a vkusnost bielej farby spoznáte s kolekciou kúpeľňových doplnkov od značky Zone. Tieto kúsky tak skvele doplnia vašu kúpeľňu o moderné kúsky, ktoré perfektne zapadnú do vášho štýlu. Hodia sa ako do kúpeľne plnej čistých a neutrálnych farieb, tak aj do samotného farebného raja.

O značke:
Dánska značka Zone hravo zvláda zorganizovať kúpeľňu aj kuchyňu. Zároveň svoje produkty vytvára v modernom poňatí, aby váš interiér vyzeral vkusne a nepreplnene. Štylizujte si svoje kúpeľňové a kuchynské kráľovstvá, ako by boli vystrihnuté z katalógu moderného bývania.

Parametry produktu Sivá silikónová kúpeľňová stierka Zone A-Wiper Soft Grey

  • Název: Sivá silikónová kúpeľňová stierka Zone A-Wiper Soft Grey
  • Cena: 44.00 EUR
  • Výrobce: Zone
  • Kód zboží: 1303452
Pozrite si všetky produkty značky
Sivá silikónová kúpeľňová stierka Zone A-Wiper Soft Grey Zone

Sivá silikónová kúpeľňová stierka Zone A-Wiper Soft Grey

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky