Sivá skrinkaTeulat Corvo Teulat

Sivá skrinkaTeulat Corvo

Cena:
440.00 €

Trhom osvedčený produkt, Sivá skrinkaTeulat Corvo od obľúbenej spoločnosti Teulat - tento tovar si môžete nechať poslať za bombastickú cenu 440.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8435178376794
Do obchodu

Popis

Teulat

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Sivá skrinkaTeulat Corvo čo berieme od značky Teulat - tento artikel pořizujte v úžasnej akcii za 440.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Urobte si radosť.

Kolekcia Corvo vyniká svojou jednoduchosťou a eleganciou. Zamilujú si ju milovníci minimalizmu, ale zároveň sa dá jednoducho kombinovať s rôznymi štýlmi interiéru.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Sivá skrinkaTeulat Corvo

  • Název: Sivá skrinkaTeulat Corvo
  • Cena: 440.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329556
Pozrite si všetky produkty značky
Sivá skrinkaTeulat Corvo Teulat

Sivá skrinkaTeulat Corvo

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky