Sivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe Iker

Sivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe

Cena:
229.99 €

Špičkový tovar, Sivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe s preslávenou značkou Iker - tento artikel objednávajte za takmer veľkoobchodnú cenu 229.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Iker

Unikátny Sivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe čo berieme od značky Iker - tento hit zoženiete za bombastickú cenu 229.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Vy tak neplatíte nič naviac!

Krása prírodného dreva, rýdzo moderný dizajn a elegantné tvary robia zo stoličky Mannequin skutočný dizajnový skvost. Vďaka atypickým nohám sa stolička stane dominantou každého interiéru. Ohromí vás nielen skvostný vzhľad, ale aj precízne spracovanie, ktoré upúta hneď na prvý pohľad.

Maximálna starostlivosť, prepracované detaily a kvalitný materiál zaistia, že sa týmito ladnými líniami budete môcť kochať aj za niekoľko rokov. Značka IKER sa navyše môže pochváliť tým, že všetky svoje produkty nielen navrhuje, ale aj kompletne a s láskou vyrába doma v Poľsku.

Parametry produktu Sivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe

  • Název: Sivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe
  • Cena: 229.99 EUR
  • Výrobce: Iker
  • Kód zboží: 746524
Pozrite si všetky produkty značky
Sivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe Iker

Sivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky