Sivé kreslo JohnsonStyle Andreas JohnsonStyle

Sivé kreslo JohnsonStyle Andreas

Cena:
266.00 €

Váš obľúbený tovar, Sivé kreslo JohnsonStyle Andreas od obľúbenej spoločnosti JohnsonStyle - tento tovar si môžete zaobstarať za skvelú cenu 266.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

JohnsonStyle

Dnes sme vybrali: Sivé kreslo JohnsonStyle Andreas od známej značky JohnsonStyle - tento artikel je v tento okamih v akcii za 266.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Spojenie neopozeraného dizajnu a toľko žiadaného pohodlia ponúka kolekcia kresiel Andreas od značky JohnsonStyle . Tá má vo svojom repertoári nábytok oslavujúci luxusne pôsobiaci glamour štýl.

V ňom je vyvedená aj táto stolička. O príjemné sedenie sa postará výplň z veľmi elastickej peny s vysokou hustotou. Čalúnenie je z príjemnej textilnej tkaniny, ktorá je ľahká na údržbu a tak príjemná na dotyk. Súčasťou tohto fešáka je aj vankúšik, ktorý je jeho ideálnym doplnkom.

O značke:
Mladá značka JohnsonStyle dodáva obytným priestorom kreativitu a ponúka nezameniteľný štýl a jedinečnosť. Dáva si záležať na kvalite. Všetky materiály, z ktorých vyrába rozmanitý nábytok, sú starostlivo vyberané a spracovávané. Pôvod všetkých drevín je priamo z Európy, či už ide o masívne brezy, duby či buky. Ich prirodzenú krásu elegantne zaobalíte do glamour štýlu, ktorý je stále viac obľúbenejší. Zruční remeselníci, ktorí ich nábytok tvoria, to robia s láskou a chuťou a je to poznať. Ak si teda potrpíte na spojenie kvalitne spracovaných materiálov a neopozeraný dizajn, pozvite si túto značku k sebe domov.

Parametry produktu Sivé kreslo JohnsonStyle Andreas

  • Název: Sivé kreslo JohnsonStyle Andreas
  • Cena: 266.00 EUR
  • Výrobce: JohnsonStyle
  • Kód zboží: 1283734
Pozrite si všetky produkty značky
Sivé kreslo JohnsonStyle Andreas JohnsonStyle

Sivé kreslo JohnsonStyle Andreas

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky