Sivé oceľové stolové kozmetické zrkadlo Zone A-Mirror Soft Grey

Sivé oceľové stolové kozmetické zrkadlo Zone A-Mirror Soft Grey, ø 31 cm

Cena:
61.00 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Sivé oceľové stolové kozmetické zrkadlo Zone A-Mirror Soft Grey, ø 31 cm s akostnou značkou Zone - tento artikel nakupujte pri časovo obmedzenej akcii za 61.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 5708760680887
Do obchodu

Popis

Zone

Exkluzívny Sivé oceľové stolové kozmetické zrkadlo Zone A-Mirror Soft Grey, ø 31 cm od výrobcu Zone - tento tovar si môžete kúpiť v hustej akciu za 61.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Jemnosť a vkusnost bielej farby spoznáte s kolekciou kúpeľňových doplnkov od značky Zone. Tieto kúsky tak skvele doplnia vašu kúpeľňu o moderné kúsky, ktoré perfektne zapadnú do vášho štýlu. Hodia sa ako do kúpeľne plnej čistých a neutrálnych farieb, tak aj do samotného farebného raja.

O značke:
Dánska značka Zone hravo zvláda zorganizovať kúpeľňu aj kuchyňu. Zároveň svoje produkty vytvára v modernom poňatí, aby váš interiér vyzeral vkusne a nepreplnene. Štylizujte si svoje kúpeľňové a kuchynské kráľovstvá, ako by boli vystrihnuté z katalógu moderného bývania.

Parametry produktu Sivé oceľové stolové kozmetické zrkadlo Zone A-Mirror Soft Grey, ø 31 cm

  • Název: Sivé oceľové stolové kozmetické zrkadlo Zone A-Mirror Soft Grey, ø 31 cm
  • Cena: 61.00 EUR
  • Výrobce: Zone
  • Kód zboží: 1303446
Pozrite si všetky produkty značky
Sivé oceľové stolové kozmetické zrkadlo Zone A-Mirror Soft Grey

Sivé oceľové stolové kozmetické zrkadlo Zone A-Mirror Soft Grey, ø 31 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky