Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Chambray

Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 33 cm

Cena:
5.90 €

Hit poslednej doby, Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 33 cm čo berieme od značky Tiseco Home Studio - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za výhodnú cenu 5.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 5413255108356
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Tradičný bestseller, Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 33 cm čo nám vyrába Tiseco Home Studio - tento artikel sa na vás teší v neopakovateľnej akcii za 5.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 33 cm

  • Název: Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 33 cm
  • Cena: 5.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277862
Pozrite si všetky produkty značky
Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Chambray

Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 33 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky