Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes

Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm

Cena:
3.90 €

Výnimočný tovar, Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm populárneho výrobcu Tiseco Home Studio - tento artikel neprepásnite s neuveriteľnou zľavou za 3.90 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 5413255091016
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

V zľave je Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm od obľúbenej spoločnosti Tiseco Home Studio - tento artikel pořizujte v neopakovateľnej akcii za 3.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm

  • Název: Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm
  • Cena: 3.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277888
Pozrite si všetky produkty značky
Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes

Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky