Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval

Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm

Cena:
5.90 €

Trendy Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm od kvalitnej značky Tiseco Home Studio - tento produkt posielame za perfektnú cenu 5.90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 5413255108592
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Váš obľúbený produkt, Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm od obľúbenej značky Tiseco Home Studio - tento produkt dodávame extra výhodne za 5.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Neplaťte inde viac než musíte.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm

  • Název: Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm
  • Cena: 5.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277838
Pozrite si všetky produkty značky
Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval

Sivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky