Sivo-béžový koberec z viskózy Universal Margot Marble

Sivo-béžový koberec z viskózy Universal Margot Marble, 60 x 110 cm

Cena:
28.00 €

Hit poslednej doby, Sivo-béžový koberec z viskózy Universal Margot Marble, 60 x 110 cm čo nám vyrába Universal - tento tovar si môžete zaobstarať v bombastické akcii za 28.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8430176452259
Do obchodu

Popis

Universal

Perfektný Sivo-béžový koberec z viskózy Universal Margot Marble, 60 x 110 cm od spoločnosti Universal - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v bombastické akcii za 28.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Neplaťte inde viac než musíte.

Kolekcia Margot od značky Universal vyniká plastickým motívom a elegantným ladením. Ľahko kombinovateľný odtieň na seba nestrháva všetku pozornosť, ale príjemne dokresľuje atmosféru celej miestnosti.

Jemný lesk viskózy vnesie do miestnosti luxusný dojem. Hebkosť tohto prírodného materiálu oceníte na prvý dotyk a nadšených ekológov iste poteší fakt, že ide o voľbu šetrnú k životnému prostrediu. Drevodrvina, ktorá je základom pre výrobu, sa totiž získava z dobre obnoviteľných druhov dreva alebo recyklovanej bavlny.

Parametry produktu Sivo-béžový koberec z viskózy Universal Margot Marble, 60 x 110 cm

  • Název: Sivo-béžový koberec z viskózy Universal Margot Marble, 60 x 110 cm
  • Cena: 28.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1348795
Pozrite si všetky produkty značky
Sivo-béžový koberec z viskózy Universal Margot Marble

Sivo-béžový koberec z viskózy Universal Margot Marble, 60 x 110 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky