Sivo-žltý koberec Bianca Dice

Sivo-žltý koberec Bianca Dice, 120 x 170 cm

Cena:
68.00 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Sivo-žltý koberec Bianca Dice, 120 x 170 cm čo odoberáme od výrobcu Universal - tento artikel sa na vás teší v jedinečnej akcii za 68.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8430176445343
Do obchodu

Popis

Universal

Nie je prečo váhať, Sivo-žltý koberec Bianca Dice, 120 x 170 cm čo nám vyrába Universal - tento tovar si môžete nechať doručiť za výhodnú cenu 68.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. No a to sa jednoducho oplatí.

Že sivá bývaniu pristane vás nemusíme presviedčať. Táto neutrálna farba dá vyniknúť doplňujúcím odtieňom a dodáva interiéru ucelený elegantný vzhľad.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Sivo-žltý koberec Bianca Dice, 120 x 170 cm

  • Název: Sivo-žltý koberec Bianca Dice, 120 x 170 cm
  • Cena: 68.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1348425
Pozrite si všetky produkty značky
Sivo-žltý koberec Bianca Dice

Sivo-žltý koberec Bianca Dice, 120 x 170 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky