Sivo-žltý koberec Bianca Grey

Sivo-žltý koberec Bianca Grey, 60 x 120 cm

Cena:
25.00 €

Veľmi obľúbený produkt Sivo-žltý koberec Bianca Grey, 60 x 120 cm čo nám dodáva Universal - tento produkt doručujeme s výnimočnou zľavou za 25.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8430176445336
Do obchodu

Popis

Universal

V akcii je práve teraz Sivo-žltý koberec Bianca Grey, 60 x 120 cm so známou značkou Universal - tento produkt objednáte za mimoriadne nízku cenu 25.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Že sivá bývaniu pristane vás nemusíme presviedčať. Táto neutrálna farba dá vyniknúť doplňujúcím odtieňom a dodáva interiéru ucelený elegantný vzhľad.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Sivo-žltý koberec Bianca Grey, 60 x 120 cm

  • Název: Sivo-žltý koberec Bianca Grey, 60 x 120 cm
  • Cena: 25.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1348417
Pozrite si všetky produkty značky
Sivo-žltý koberec Bianca Grey

Sivo-žltý koberec Bianca Grey, 60 x 120 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky