Sivohnedá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Sivohnedá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

Cena:
14.90 €

Veľmi obľúbený produkt Sivohnedá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio od kvalitnej značky Tiseco Home Studio - tento hit môžete zohnať takmer zadarmo za 14.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 5413255072527
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

V zľave je Sivohnedá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio od známej značky Tiseco Home Studio - tento hit môžete získať v jedinečnej akcii za 14.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Pre kuchárov profíkov aj amatérov. Poriadna zástera nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Vyberte si kúsok z bavlny a nielen, že budete pri varení skvele vyzerať, ale hlavne sa nepošpiníte. Tak hurá k sporáku, hody sa už blížia.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sivohnedá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

  • Název: Sivohnedá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio
  • Cena: 14.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277686
Pozrite si všetky produkty značky
Sivohnedá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Sivohnedá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky