Sivý bavlnený vankúš Bloomingville Love

Sivý bavlnený vankúš Bloomingville Love,60 x 30 cm

Cena:
39.99 €

Obľúbený produkt Sivý bavlnený vankúš Bloomingville Love,60 x 30 cm čo odoberáme od výrobcu Bloomingville - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v bombastické akcii za 39.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5711173176403
Do obchodu

Popis

Bloomingville

Top produkt, Sivý bavlnený vankúš Bloomingville Love,60 x 30 cm od výrobcu Bloomingville - tento artikel je v túto chvíľu v jedinečnej akcii za 39.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. No a to sa jednoducho oplatí.

Pozdáva sa vám bývanie nesúce sa v obľúbenom scandi štýle? Vytvorte si doma presne takú atmosféru s kúskami Bloomingville. Táto značka vie, ako vás zahriať pri ♥

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie vďaka scandi riešeným doplnkom a dekoráciám (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach.

Parametry produktu Sivý bavlnený vankúš Bloomingville Love,60 x 30 cm

  • Název: Sivý bavlnený vankúš Bloomingville Love,60 x 30 cm
  • Cena: 39.99 EUR
  • Výrobce: Bloomingville
  • Kód zboží: 1220754
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý bavlnený vankúš Bloomingville Love

Sivý bavlnený vankúš Bloomingville Love,60 x 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky