Sivý behúň Floorita Corazon

Sivý behúň Floorita Corazon, 55 × 115 cm

Cena:
26.00 €

Urobte si radosť: Sivý behúň Floorita Corazon, 55 × 115 cm od producenta Floorita - tento hit môžete zohnať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 26.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

Vynikajúci Sivý behúň Floorita Corazon, 55 × 115 cm čo nám dodáva Floorita - tento tovar si môžete nechať poslať pri práve prebiehajúcej akcii za 26.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Stojíte pri kuchynskej linke na dlažbe a mrznú vám nôžky? Vyriešte to kobercom! Takým, ktorý je vysoko odolný, možno ho prať na 30 °C, je protišmykový a ešte k tomu nápaditý. Takú kombináciu ťažko nájsť, ale talianska značka Webtapetti to vie! Jej koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnené ženilky, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Parametry produktu Sivý behúň Floorita Corazon, 55 × 115 cm

  • Název: Sivý behúň Floorita Corazon, 55 × 115 cm
  • Cena: 26.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 324930
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý behúň Floorita Corazon

Sivý behúň Floorita Corazon, 55 × 115 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky