Sivý behúň Floorita Corazon

Sivý behúň Floorita Corazon, 55 × 140 cm

Cena:
30.00 €

Obľúbený produkt Sivý behúň Floorita Corazon, 55 × 140 cm od originálneho výrobcu Floorita - tento produkt objednáte vo zľavové akciu za 30.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

Prvotriedný Sivý behúň Floorita Corazon, 55 × 140 cm od kvalitnej značky Floorita - tento tovar si môžete zakúpiť s neuveriteľnou zľavou za 30.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Čo keď vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží, a tak si ho môžete dať pokojne hneď ku kuchynskej linke?

Talianske koberce Webtapetti toto dokážu. Sú vysoko odolné, dajú sa prať na 30 °C, sú protišmykové a ešte k tomu nápadité. Takú kombináciu ťažko nájsť, ale talianska značka Webtapetti to vie!

Jej koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnené ženilky, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Vlastný motív je na koberec vytlačený pomocou vysokokvalitnej digitálnej fototlače.

Parametry produktu Sivý behúň Floorita Corazon, 55 × 140 cm

  • Název: Sivý behúň Floorita Corazon, 55 × 140 cm
  • Cena: 30.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 210691
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý behúň Floorita Corazon

Sivý behúň Floorita Corazon, 55 × 140 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky