Sivý koberec Universal Kasbah Grey

Sivý koberec Universal Kasbah Grey, 133 × 190 cm

Cena:
44.00 €

Dnes sme vybrali: Sivý koberec Universal Kasbah Grey, 133 × 190 cm čo nám vyrába Universal - tento tovar si môžete nechať doručiť v časovej obmedzenej zľave za 44.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8430176653366
Do obchodu

Popis

Universal

No tak toto je gól: Sivý koberec Universal Kasbah Grey, 133 × 190 cm od producenta Universal - tento artikel sa na vás teší takmer zadarmo za 44.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Sú vám blízke koberce s neutrálnymi tónmi a elegantnými vzormi? Tak pre vás bude tento od značky Universal ako stvorený.

Tento kúsok je ideálny izolačný prvok a vďaka nemu bude vo vzduchu menšia koncentrácia prachu. Ten bude mať tendenciu držať sa na povrchu koberca, ktorého údržba je veľmi jednoduchá a časovo nenáročná.

Polypropylénové vlákna tohto koberca sú navyše špeciálne upravené technológiou heatset. Že neviete, o čo ide? Ide o tepelnú úpravu vlákien, ktorá zaistí dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť koberca.

O značke:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. Táto značka dáva dôraz na kvalitné a odolné materiály, ktoré toho nielen veľa vydržia, ale sú tiež príjemné na dotyk i pohľad. V ponuke značky nájdete koberce všetkých druhov - od jednoduchých bez vzorov po výrazné, nevšedné kúsky.

Parametry produktu Sivý koberec Universal Kasbah Grey, 133 × 190 cm

  • Název: Sivý koberec Universal Kasbah Grey, 133 × 190 cm
  • Cena: 44.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1182120
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý koberec Universal Kasbah Grey

Sivý koberec Universal Kasbah Grey, 133 × 190 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky