Sivý koberec Universal Norah Dice

Sivý koberec Universal Norah Dice, 120 x 170 cm

Cena:
84.00 €

Top produkt, Sivý koberec Universal Norah Dice, 120 x 170 cm čo berieme od značky Universal - tento tovar si môžete zaobstarať v sezónne zľave za 84.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8430176445510
Do obchodu

Popis

Universal

No a toto chcete: Sivý koberec Universal Norah Dice, 120 x 170 cm od obľúbenej spoločnosti Universal - tento hit ľahko nájdete s úžasnou cenovkou 84.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Koberce z kolekcie Norah od značky Universal ponúkajú neutrálne tóny v jemnejšom dizajnovom prevedení. Skvele tak zapadnú do rôznych štýlov interiéru. A hlavne ochránia vaše nôžky pred nepríjemne studenou podlahou, na ktorej sa dá aj nebezpečne pošmyknúť.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Sivý koberec Universal Norah Dice, 120 x 170 cm

  • Název: Sivý koberec Universal Norah Dice, 120 x 170 cm
  • Cena: 84.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1347899
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý koberec Universal Norah Dice

Sivý koberec Universal Norah Dice, 120 x 170 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky