Sivý koberec Universal Tanum Grey

Sivý koberec Universal Tanum Grey, 80 × 150 cm

Cena:
50.00 €

Exkluzívny Sivý koberec Universal Tanum Grey, 80 × 150 cm od obľúbenej značky Universal - tento produkt máte na dosah ruky pri likvidácii skladu za neprekonateľných 50.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8430176656060
Do obchodu

Popis

Universal

Tradičný bestseller, Sivý koberec Universal Tanum Grey, 80 × 150 cm pochádzajúce od značky Universal - tento produkt ponúkame v časovej obmedzenej zľave za 50.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! No a to sa jednoducho oplatí.

Ak hľadáte elegantne poňatý koberec, zakotvite u kolekcie Molly od značky Universal. Koberec z tejto kolekcie na prvý pohľad zaujme svojím ľahko kombinovateľným farebným poňatím a jeho nezameniteľný dizajn ide ruka v ruke s praktickou stránkou veci. Je to ideálny interiérový doplnok, ktorý vám bude ležať pri nohách. Doslova.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Sivý koberec Universal Tanum Grey, 80 × 150 cm

  • Název: Sivý koberec Universal Tanum Grey, 80 × 150 cm
  • Cena: 50.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1252266
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý koberec Universal Tanum Grey

Sivý koberec Universal Tanum Grey, 80 × 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky