Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Adra Grisso

Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Adra Grisso, 160 × 230 cm

Cena:
97.90 €

Diskontný Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Adra Grisso, 160 × 230 cm od známeho výrobcu Universal - tento hit môžete získať za bombastickú cenu 97.90 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8430176656855
Do obchodu

Popis

Universal

Exkluzívny Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Adra Grisso, 160 × 230 cm čo odoberáme od výrobcu Universal - tento produkt doručujeme za vynikajúcu cenu 97.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Chráňte svoje nôžky aj podlahu praktickým kobercom. Vyhnete sa tak podchladeniu sa a poškriabaným parketám či inému povrchu, po ktorom chodíte. S tým vám pomôže tento koberec z kolekcie Adra od značky Universal.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Adra Grisso, 160 × 230 cm

  • Název: Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Adra Grisso, 160 × 230 cm
  • Cena: 97.90 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1252048
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Adra Grisso

Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Adra Grisso, 160 × 230 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky