Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Norah Grisso

Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Norah Grisso, 160 × 230 cm

Cena:
138.00 €

V akcii je práve teraz Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Norah Grisso, 160 × 230 cm čo nám vyrába Universal - tento produkt posielame za mimoriadne nízku cenu 138.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8430176433081
Do obchodu

Popis

Universal

Tradičný bestseller, Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Norah Grisso, 160 × 230 cm značky Universal - tento hit môžete zaobstarať s unikátnou zľavou za 138.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Koberce z kolekcie Norah od značky Universal ponúkajú neutrálne tóny v jemnejšom dizajnovom prevedení. Skvele tak zapadnú do rôznych štýlov interiéru. A hlavne ochránia vaše nôžky pred nepríjemne studenou podlahou, na ktorej sa dá aj nebezpečne pošmyknúť.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Norah Grisso, 160 × 230 cm

  • Název: Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Norah Grisso, 160 × 230 cm
  • Cena: 138.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1252024
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Norah Grisso

Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Norah Grisso, 160 × 230 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky