Sivý obojstranný koberec Narma Tidriku Grey

Sivý obojstranný koberec Narma Tidriku Grey, 80 × 250 cm

Cena:
90.00 €

Veľmi obľúbený produkt Sivý obojstranný koberec Narma Tidriku Grey, 80 × 250 cm od top značky Narma - tento produkt kúpite za mimoriadne nízku cenu 90.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4741274040502
Do obchodu

Popis

Narma

Top produkt, Sivý obojstranný koberec Narma Tidriku Grey, 80 × 250 cm od kvalitného výrobcu Narma - tento produkt predávame takmer zadarmo za 90.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Pruhy sú opäť v móde a riadia sa tým aj koberce značky Narma. Tento kúsok však ponúka všetko strany, ktoré sa nesú v podobnom dizajne, avšak rovnaké nie sú. A to je jedine dobre. Koberec tak môžete obracať podľa aktuálneho rozpoloženia či vzhľadu interiéru. Len tak vás teda neomrzí a skrášli váš domov za každej situácie.

Prečo práve koberce značky Narma?
Narma je značka, ktorá sídli v estónskej Lihule, kde už od roku 1992 vyrába výnimočné štýlové koberce. Tie sú tak obľúbené, že sa radia medzi špičky v odbore .

Pri ich výrobe kombinujú rokmi nazbierané skúsenosti s nikdy nekončiacimi inováciami . Čo sa týka dizajnu, vsádzajú predovšetkým na zaujímavé vzory.

Tieto koberce nie sú len tak hocijaké. Sú obojstranné a je len na vás, ktorým vzorom zrovna ozdobíte svoj domov. Strany sa od seba vďaka vzorom líšia, avšak aj tak si držia dizajnovú podobnosť.

Hlavným materiálom každého kúsku je potom vždy prírodná bavlna , ktorá bola navyše získaná spôsobom prívetivým k životnému prostrediu. Bavlna je následne tkaná 2 spôsobmi: buklé (priadza s povrchom stvárneným slučkami, očkami alebo nopkami) či ženilka (priadza húsenicového tvaru).

Parametry produktu Sivý obojstranný koberec Narma Tidriku Grey, 80 × 250 cm

  • Název: Sivý obojstranný koberec Narma Tidriku Grey, 80 × 250 cm
  • Cena: 90.00 EUR
  • Výrobce: Narma
  • Kód zboží: 1222172
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý obojstranný koberec Narma Tidriku Grey

Sivý obojstranný koberec Narma Tidriku Grey, 80 × 250 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky