Sivý oceľový vešiak na stenu Zone A-Rack Soft Grey Zone

Sivý oceľový vešiak na stenu Zone A-Rack Soft Grey

Cena:
64.00 €

Veľmi žiadaný produkt, Sivý oceľový vešiak na stenu Zone A-Rack Soft Grey čo nám dodáva Zone - tento produkt obchodujeme výhodne za 64.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 5708760680900
Do obchodu

Popis

Zone

Váš obľúbený produkt, Sivý oceľový vešiak na stenu Zone A-Rack Soft Grey od firmy Zone - tento tovar si môžete nechať poslať v jedinečnej akcii za 64.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Jemnosť a vkusnost bielej farby spoznáte s kolekciou kúpeľňových doplnkov od značky Zone. Tieto kúsky tak skvele doplnia vašu kúpeľňu o moderné kúsky, ktoré perfektne zapadnú do vášho štýlu. Hodia sa ako do kúpeľne plnej čistých a neutrálnych farieb, tak aj do samotného farebného raja.

O značke:
Dánska značka Zone hravo zvláda zorganizovať kúpeľňu aj kuchyňu. Zároveň svoje produkty vytvára v modernom poňatí, aby váš interiér vyzeral vkusne a nepreplnene. Štylizujte si svoje kúpeľňové a kuchynské kráľovstvá, ako by boli vystrihnuté z katalógu moderného bývania.

Parametry produktu Sivý oceľový vešiak na stenu Zone A-Rack Soft Grey

  • Název: Sivý oceľový vešiak na stenu Zone A-Rack Soft Grey
  • Cena: 64.00 EUR
  • Výrobce: Zone
  • Kód zboží: 1303450
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý oceľový vešiak na stenu Zone A-Rack Soft Grey Zone

Sivý oceľový vešiak na stenu Zone A-Rack Soft Grey

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky