Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Sommar

Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Sommar, 45 × 45 cm

Cena:
24.90 €

Kvalitný Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Sommar, 45 × 45 cm od výrobcu Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zaobstarať v hustej akciu za 24.90 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 5413255079656
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Trhom osvedčený produkt, Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Sommar, 45 × 45 cm od kvalitného výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s výnimočnou zľavou za 24.90 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Večerné leňošenie na pohovke sa nezaobíde bez parádnych hebkých a štýlových kamošov. Vankúš oblečený do chlpatého poťahu od značky Tiseco Home Studio bude svedčať vašej obývačke a pomôže jej vyšvihnúť sa na dizajnovú úroveň. Materiál, z ktorého je ušitý, je ako stvorený na pomaznanie, a tak nebude divu, že si ho so sebou odnesiete aj do postele.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Sommar, 45 × 45 cm

  • Název: Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Sommar, 45 × 45 cm
  • Cena: 24.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1282764
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Sommar

Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Sommar, 45 × 45 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky