Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone

Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone, 45 × 45 cm

Cena:
24.90 €

Jasný hit, Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone, 45 × 45 cm so známou značkou Tiseco Home Studio - tento produkt objednáte za mimoriadne nízku cenu 24.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

SKU: 5413255084452
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Dnes je tu pre vás Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone, 45 × 45 cm od obľúbeného výrobcu Tiseco Home Studio - tento artikel neprepásnite pri časovo obmedzenej akcii za 24.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Večerné leňošenie na pohovke sa nezaobíde bez parádnych hebkých a štýlových kamošov. Vankúš oblečený do chlpatého poťahu od značky Tiseco Home Studio bude svedčať vašej obývačke a pomôže jej vyšvihnúť sa na dizajnovú úroveň. Materiál, z ktorého je ušitý, je ako stvorený na pomaznanie, a tak nebude divu, že si ho so sebou odnesiete aj do postele.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone, 45 × 45 cm

  • Název: Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone, 45 × 45 cm
  • Cena: 24.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1282774
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone

Sivý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone, 45 × 45 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky