Sivý televízny stolík Teulat Corvo Teulat

Sivý televízny stolík Teulat Corvo

Cena:
367.00 €

Hit poslednej doby, Sivý televízny stolík Teulat Corvo kvalitné značky Teulat - tento artikel je v tento okamih za výhodnú cenu 367.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8435178376770
Do obchodu

Popis

Teulat

Akostný Sivý televízny stolík Teulat Corvo s osvedčenou značkou Teulat - tento tovar si môžete nechať dodať v hustej akciu za 367.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Kolekcia Corvo vyniká svojou jednoduchosťou a eleganciou. Zamilujú si ju milovníci minimalizmu, ale zároveň sa dá jednoducho kombinovať s rôznymi štýlmi interiéru.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Sivý televízny stolík Teulat Corvo

  • Název: Sivý televízny stolík Teulat Corvo
  • Cena: 367.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329552
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý televízny stolík Teulat Corvo Teulat

Sivý televízny stolík Teulat Corvo

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky