Sivý vonkajší koberec Universal Silvana Gusmo

Sivý vonkajší koberec Universal Silvana Gusmo, 120 x 170 cm

Cena:
42.00 €

Spokojnosť prinášajúci Sivý vonkajší koberec Universal Silvana Gusmo, 120 x 170 cm od značky Universal - tento produkt posielame za vynikajúcu cenu 42.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8430176419641
Do obchodu

Popis

Universal

Veľmi žiadaný produkt, Sivý vonkajší koberec Universal Silvana Gusmo, 120 x 170 cm od obľúbenej spoločnosti Universal - tento tovar si môžete nechať dodať za úžasnú cenu 42.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Koberce značky Universal vás budú baviť. Tieto kúsky sa razom stanú dominantou vášho bývania. Nielen, že ochránia nohy pred zimou, ale dajú celej miestnosti novú tvár. Aj tak to ale nie je všetko.

Vďaka svojmu prevedeniu a materiálu sa hodia aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolia bazéna.

Vďaka svojmu pevnému prevedeniu a materiálu sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolie bazéna.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.

Parametry produktu Sivý vonkajší koberec Universal Silvana Gusmo, 120 x 170 cm

  • Název: Sivý vonkajší koberec Universal Silvana Gusmo, 120 x 170 cm
  • Cena: 42.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1010214
Pozrite si všetky produkty značky
Sivý vonkajší koberec Universal Silvana Gusmo

Sivý vonkajší koberec Universal Silvana Gusmo, 120 x 170 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky