Sklenené dekoratívne ťažítko A Simple Mess Talvik A Simple Mess

Sklenené dekoratívne ťažítko A Simple Mess Talvik

Cena:
38.00 €

No a toto chcete: Sklenené dekoratívne ťažítko A Simple Mess Talvik od top výrobcu A Simple Mess - tento artikel sa na vás teší po zľave za 38.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 5722009638026
Do obchodu

Popis

A Simple Mess

Veľmi žiadaný produkt, Sklenené dekoratívne ťažítko A Simple Mess Talvik od obľúbenej spoločnosti A Simple Mess - tento hit môžete získať za úžasnú cenu 38.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Za úspešnou dánskou značkou A Simple Mess stojí kreatívna žurnalistka a moderátorka Louise Dorph. Preklad značky doslova znamená prostý chaos, čo vystihuje autorkin prístup k ideálnemu bývaniu. Jej ideou je totiž to, že harmonický domov nemusí byť neustále dokonale uprataný, ale práve naopak, má byť poznať, že sa v ňom šťastne žije.

Produkty tejto značky sú na prvý pohľad rozpoznateľné svojou krásnou paletou prírodne tlmených farieb, citlivým prevedením v zásadne prírodných materiáloch a neuchopiteľným vnútorným kúzlom. ♥

Parametry produktu Sklenené dekoratívne ťažítko A Simple Mess Talvik

  • Název: Sklenené dekoratívne ťažítko A Simple Mess Talvik
  • Cena: 38.00 EUR
  • Výrobce: A Simple Mess
  • Kód zboží: 1133742
Pozrite si všetky produkty značky
Sklenené dekoratívne ťažítko A Simple Mess Talvik A Simple Mess

Sklenené dekoratívne ťažítko A Simple Mess Talvik

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky