Staroružový vankúš Tiseco Home Studio Velvet Button

Staroružový vankúš Tiseco Home Studio Velvet Button, 45 x 45 cm

Cena:
17.90 €

No tak toto je gól: Staroružový vankúš Tiseco Home Studio Velvet Button, 45 x 45 cm čo berieme od značky Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zaobstarať pri časovo obmedzenej akcii za 17.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 5413255111042
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Veľmi žiadaný produkt, Staroružový vankúš Tiseco Home Studio Velvet Button, 45 x 45 cm čo nám vyrába Tiseco Home Studio - tento hit môžete získať vo výpredajové akciu za 17.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Vneste do svojej obývačky alebo na terasu dávku rozkošnosti s pohodlnými vankúšmi s milým gombíkom. Vyberať môžete z množstva pestrých farieb, ktorým to dohromady pristane

Značka Tiseco Home Studio je pokračovaním značky Tiseco, ktorú založila v Belgicku už v roku 1946 rodina Degrootových, známa po celej Európe pre svoje dlhoročné pôsobenie v rámci textilného remesla. V súčasnosti sa značka zameriava na kvalitu, udržateľnosť prírodných zdrojov aj férové pracovné podmienky.

Parametry produktu Staroružový vankúš Tiseco Home Studio Velvet Button, 45 x 45 cm

  • Název: Staroružový vankúš Tiseco Home Studio Velvet Button, 45 x 45 cm
  • Cena: 17.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1281048
Pozrite si všetky produkty značky
Staroružový vankúš Tiseco Home Studio Velvet Button

Staroružový vankúš Tiseco Home Studio Velvet Button, 45 x 45 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky