Stojacia lampa v matnebielej farbe Leitmotiv Decova Leitmotiv

Stojacia lampa v matnebielej farbe Leitmotiv Decova

Cena:
115.90 €

Top produkt, Stojacia lampa v matnebielej farbe Leitmotiv Decova od známej značky Leitmotiv - tento produkt máte za pár kliknutí v jedinečnej akcii za 115.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8714302678370
Do obchodu

Popis

Leitmotiv

Váš obľúbený tovar, Stojacia lampa v matnebielej farbe Leitmotiv Decova od producenta Leitmotiv - tento hit môžete zohnať v bombastické akcii za 115.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Hravý retro design kolekcie Decova naplní váš interiér osobitým šarmom a príjemným svetlom. Vytvorte si kútik na čítanie a relaxáciu. Pre ucelený dojem v interiéri bude ideálne duo stolovej a voľne stojacej lampy v rovnakom štýle. Rozsvietením jednej alebo obidvoch môžete meniť celú atmosféru v miestnosti.

Holandská značka Leitmotiv vie chytiť za srdce a do vášho domova prináša doplnky, ktoré idú v šľapajách posledných trendov.

Parametry produktu Stojacia lampa v matnebielej farbe Leitmotiv Decova

  • Název: Stojacia lampa v matnebielej farbe Leitmotiv Decova
  • Cena: 115.90 EUR
  • Výrobce: Leitmotiv
  • Kód zboží: 1332674
Pozrite si všetky produkty značky
Stojacia lampa v matnebielej farbe Leitmotiv Decova Leitmotiv

Stojacia lampa v matnebielej farbe Leitmotiv Decova

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky