Stolička Kare Design Cherry

Stolička Kare Design Cherry, Jungle ∅ 35 cm

Cena:
82.00 €

Dnes sme vybrali: Stolička Kare Design Cherry, Jungle ∅ 35 cm obľúbenej značky Kare Design - tento hit môžete zohnať pri práve prebiehajúcej akcii za 82.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4025621833864
Do obchodu

Popis

Kare Design

Obľúbený produkt Stolička Kare Design Cherry, Jungle ∅ 35 cm čo nám dodáva Kare Design - tento artikel objednávajte pri práve prebiehajúcej akcii za 82.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Nábytok od Kare Design je stelesnením osobitosti, nadčasovosti a výnimočnosti. Kvalitne spracované materiály potešia rovnako ako trvalá hodnota každého kúsku, ktorý pochádza z dielne tejto značky. Váš interiér si zaslúži kvalitu.

O ZNAČKEZa vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť o inovatívne a sofistikované kúsky s neopozeranou tvárou. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981, ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality , ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér v miesto so skutočným srdcom a dušou.

Parametry produktu Stolička Kare Design Cherry, Jungle ∅ 35 cm

  • Název: Stolička Kare Design Cherry, Jungle ∅ 35 cm
  • Cena: 82.00 EUR
  • Výrobce: Kare Design
  • Kód zboží: 1089206
Pozrite si všetky produkty značky
Stolička Kare Design Cherry

Stolička Kare Design Cherry, Jungle ∅ 35 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky