Stolička z teakového dreva HSM collection Branch

Stolička z teakového dreva HSM collection Branch, ⌀ 33 cm

Cena:
94.09 €

Práve je za dobrú cenu Stolička z teakového dreva HSM collection Branch, ⌀ 33 cm čo nám dodáva HSM collection - tento hit ľahko nájdete v jedinečnej akcii za 94.09 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

HSM collection

Vaše možnosti obohacujúce Stolička z teakového dreva HSM collection Branch, ⌀ 33 cm značky HSM collection - tento hit môžete získať za skvelú cenu 94.09 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Každému domovu pristane nábytok oslavujúci nekonečnú krásu prírody! Stačí jediný pohľad na tento úžasne nadčasový kúsok a budete mať pocit, že ste na dovolenke kdesi uprostred tropického pralesa.

O materiáli:

Teak je tropický strom rastúci na plantážach naprieč Afrikou, Áziou a Latinskou Amerikou. Dorastá do výšky 40 m a priemer jeho kmeňa dosahuje až 1,5 m.

Ide o tvrdé drevo nesúce sa v odtieňoch zlatej a hnedej, ktoré s pribúdajúcimi rokmi tmavne. Prirodzený povrch dreva je drsný a nerovný, čo mu dodáva prírodný a exotický vzhľad.

Drevo je odolné voči rozkladu a kazom a ubráni sa aj termitom. Vďaka tomu je obľúbené nielen v nábytkárstve, ale tiež sa z neho robia napríklad lode!

Parametry produktu Stolička z teakového dreva HSM collection Branch, ⌀ 33 cm

  • Název: Stolička z teakového dreva HSM collection Branch, ⌀ 33 cm
  • Cena: 94.09 EUR
  • Výrobce: HSM collection
  • Kód zboží: 871802
Pozrite si všetky produkty značky
Stolička z teakového dreva HSM collection Branch

Stolička z teakového dreva HSM collection Branch, ⌀ 33 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky