Stolová lampa v zlatej farbe Thai Natura Yant Thai Natura

Stolová lampa v zlatej farbe Thai Natura Yant

Cena:
77.00 €

Váš obľúbený produkt, Stolová lampa v zlatej farbe Thai Natura Yant čo nám vyrába Thai Natura - tento tovar si môžete nechať poslať v úžasnej akcii za 77.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8435471824046
Do obchodu

Popis

Thai Natura

Dnes je tu pre vás Stolová lampa v zlatej farbe Thai Natura Yant od kvalitnej značky Thai Natura - tento produkt kúpite s úžasnou cenovkou 77.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Máte v interiérovom dizajne radi ľahký nádych exotiky vzdialených krajín a netradičnosť? Tak to sú pre vás kúsky od Thai Natura ako robené priamo na telo. Nebojácne tvarované dekorácie, honosné doplnky v zlatých odtieňoch a použitie kvalitných druhov dreva a mramoru robia z týchto doplnkov naozajstné solitéry, ktoré sa vám len tak neopozerajú.

O THAI NATURA
Thai Natura je španielska značka sústreďujúca sa na dizajn, výrobu a predaj krásneho nábytku, neprehliadnuteľných dekorácií a moderných svietidiel. Kľúčovými faktormi pri ich tvorbe sú inovácie, všestrannosť a spokojnosť zákazníkov.

Parametry produktu Stolová lampa v zlatej farbe Thai Natura Yant

  • Název: Stolová lampa v zlatej farbe Thai Natura Yant
  • Cena: 77.00 EUR
  • Výrobce: Thai Natura
  • Kód zboží: 1045320
Pozrite si všetky produkty značky
Stolová lampa v zlatej farbe Thai Natura Yant Thai Natura

Stolová lampa v zlatej farbe Thai Natura Yant

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky