Štvorcový tanier z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova

Štvorcový tanier z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, 28 × 28 cm

Cena:
20.00 €

Unikátny Štvorcový tanier z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, 28 × 28 cm s trendy značkou Nachtmann - tento artikel odporúčame extra výhodne za 20.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4003762195096
Do obchodu

Popis

Nachtmann

Spokojnosť prinášajúci Štvorcový tanier z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, 28 × 28 cm od originálneho výrobcu Nachtmann - tento hit nájdete extra lacno za 20.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Urobte si radosť.

Kolekcia Bossa Nova ponúka riad z krištáľového skla, ktorý sa stane ozdobou ako vášho jedálenského stola, tak aj vitríny. Kombinujte medzi sebou nápadité taniere, poháre či podnosy pre vytvorenie nezameniteľného nádychu luxusu.

Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. A zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať vo svojej domácnosti.

Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý priam vyzýva k vystaveniu za sklá vitríny. Ide o sklenený luxus, ktorý môžete mať dennodenne v ruke a užívať si jeho blízku prítomnosť.

Parametry produktu Štvorcový tanier z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, 28 × 28 cm

  • Název: Štvorcový tanier z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, 28 × 28 cm
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Nachtmann
  • Kód zboží: 861368
Pozrite si všetky produkty značky
Štvorcový tanier z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova

Štvorcový tanier z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, 28 × 28 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky