Svetelná LED reťaz Villa Collection Star

Svetelná LED reťaz Villa Collection Star, 20 svetielok

Cena:
9.99 €

Trhom osvedčený produkt, Svetelná LED reťaz Villa Collection Star, 20 svetielok od populárneho výrobcu Villa Collection - tento artikel čaká na vás výhodne za 9.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 5708760632350
Do obchodu

Popis

Villa Collection

Jedinečná ponuka, Svetelná LED reťaz Villa Collection Star, 20 svetielok kvalitné značky Villa Collection - tento hit nájdete za mimoriadne nízku cenu 9.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Želáme vám príjemné nakupovanie.

Zažite Vianoce ako z toho najkrajšieho sna! Villa Collection prichádza s kúskami, ktoré dodajú vášmu domovu ozajstné čaro.

Svetielka sú nevyhnutnou súčasťou vianočnej výzdoby, bez nich by to nebolo ono. V nežnom dizajne v snehovej farbe zaručia najkúzelnejšiu atmosféru, vďaka ktorej si Vianoce a všetko s nimi spojené užijete naplno - a to aj po estetickej stránke.

Reťaz sa bude nielen skvele vynímať na vianočnom stromčeku, ale môžete ju použiť aj ako dekoráciu na iné miesta. Predstavte si napríklad drevený rám obložený práve touto reťazou ... Jedna báseň! ❤

Parametry produktu Svetelná LED reťaz Villa Collection Star, 20 svetielok

  • Název: Svetelná LED reťaz Villa Collection Star, 20 svetielok
  • Cena: 9.99 EUR
  • Výrobce: Villa Collection
  • Kód zboží: 685854
Pozrite si všetky produkty značky
Svetelná LED reťaz Villa Collection Star

Svetelná LED reťaz Villa Collection Star, 20 svetielok

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky