Svetelná LED reťaz Villa Collection Star

Svetelná LED reťaz Villa Collection Star, 40 svetielok

Cena:
14.00 €

Veľmi obľúbený produkt Svetelná LED reťaz Villa Collection Star, 40 svetielok od producenta Villa Collection - tento tovar si môžete kúpiť v úžasnej akcii za 14.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 5708760632404
Do obchodu

Popis

Villa Collection

Limitovaná edícia produktu Svetelná LED reťaz Villa Collection Star, 40 svetielok od značky Villa Collection - tento produkt kúpite v perfektnej akcii za 14.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Urobte si radosť.

Zažite Vianoce ako z toho najkrajšieho sna! Villa Collection prichádza s kúskami, ktoré dodajú vášmu domovu ozajstné čaro.

Svetielka sú nevyhnutnou súčasťou vianočnej výzdoby, bez nich by to nebolo ono. V nežnom dizajne v snehovej farbe zaručia najkúzelnejšiu atmosféru, vďaka ktorej si Vianoce a všetko s nimi spojené užijete naplno - a to aj po estetickej stránke.

Reťaz sa bude nielen skvele vynímať na vianočnom stromčeku, ale môžete ju použiť aj ako dekoráciu na iné miesta. Predstavte si napríklad drevený rám obložený práve touto reťazou ... Jedna báseň! ❤

Parametry produktu Svetelná LED reťaz Villa Collection Star, 40 svetielok

  • Název: Svetelná LED reťaz Villa Collection Star, 40 svetielok
  • Cena: 14.00 EUR
  • Výrobce: Villa Collection
  • Kód zboží: 685856
Pozrite si všetky produkty značky
Svetelná LED reťaz Villa Collection Star

Svetelná LED reťaz Villa Collection Star, 40 svetielok

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky