Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley

Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm

Cena:
777.00 €

Výnimočný tovar, Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm od výrobcu Teulat - tento produkt predávame s unikátnou zľavou za 777.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8435178377197
Do obchodu

Popis

Teulat

Kvalitný Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm od obľúbeného výrobcu Teulat - tento produkt objednáte pri práve prebiehajúcej akcii za 777.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. No a to sa jednoducho oplatí.

Milujete klasický nábytok, ale radi si svoj interiér okoreníte aj niečím odvážnejším? Kolekcia Valley v sebe snúbi oba prvky. Dekor orechového dreva pôsobí elegantne a farebné detaily dodávajú kúsku hravosť.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm

  • Název: Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm
  • Cena: 777.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329532
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley

Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky