Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley

Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 200 cm

Cena:
970.00 €

Toto si zamilujete: Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 200 cm obľúbenej značky Teulat - tento tovar si môžete nechať poslať vo výpredajové akciu za 970.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8435178375117
Do obchodu

Popis

Teulat

Limitovaná edícia produktu Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 200 cm pochádzajúce od značky Teulat - tento hit zoženiete v sezónne zľave za 970.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Vy tak neplatíte nič naviac!

Milujete klasický nábytok, ale radi si svoj interiér okoreníte aj niečím odvážnejším? Kolekcia Valley v sebe snúbi oba prvky. Dekor orechového dreva pôsobí elegantne a farebné detaily dodávajú kúsku hravosť.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 200 cm

  • Název: Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 200 cm
  • Cena: 970.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329540
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley

Svetlá hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky