Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley

Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm

Cena:
777.00 €

Kvalitný Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm od top výrobcu Teulat - tento hit zoženiete za takmer veľkoobchodnú cenu 777.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8435178375148
Do obchodu

Popis

Teulat

V akcii je práve teraz Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm od originálneho výrobcu Teulat - tento artikel čaká na vás s extra zľavou za 777.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Milujete klasický nábytok, ale radi si svoj interiér okoreníte aj niečím odvážnejším? Kolekcia Valley v sebe snúbi oba prvky. Dekor orechového dreva pôsobí elegantne a farebné detaily dodávajú kúsku hravosť.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm

  • Název: Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm
  • Cena: 777.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329534
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley

Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky