Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley

Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 200 cm

Cena:
970.00 €

Poctivý výrobok, Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 200 cm od producenta Teulat - tento tovar si môžete objednať vo výpredajové akciu za 970.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8435178375124
Do obchodu

Popis

Teulat

Radosť prinášajúci Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 200 cm od výrobcu Teulat - tento artikel je tu pre vás za vynikajúcu cenu 970.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Urobte si radosť.

Milujete klasický nábytok, ale radi si svoj interiér okoreníte aj niečím odvážnejším? Kolekcia Valley v sebe snúbi oba prvky. Dekor dubu pôsobí elegantne a farebné detaily dodávajú kúsok hravosti.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 200 cm

  • Název: Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 200 cm
  • Cena: 970.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329542
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley

Svetlá hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky