Svetlohnedý batoh s popruhmi zo syntetickej kože Herschel Retreat Herschel

Svetlohnedý batoh s popruhmi zo syntetickej kože Herschel Retreat

Cena:
94.90 €

Váš obľúbený produkt, Svetlohnedý batoh s popruhmi zo syntetickej kože Herschel Retreat od obľúbenej značky Herschel - tento produkt objednáte za jedinečnú cenu 94.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 828432234424
Do obchodu

Popis

Herschel

Obľúbený produkt Svetlohnedý batoh s popruhmi zo syntetickej kože Herschel Retreat od obľúbenej spoločnosti Herschel - tento artikel sa na vás teší v sezónne zľave za 94.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Batoh Retreat v horolezeckom štýle je perfektným spoločníkom na cesty, ale využitie nájde aj počas všedných dní. Hodí sa do práce, do školy, zmestí sa do neho pohodlne počítač s rozmerom 15", knihy, fľaša s vodou i olovrant. Jednoduho, je ideálnou batožinou a navyše vyniká svojím typickým dizajnom.

O značke:

V roku 2009 dvaja bratia Jamie a Lyndon Cormack prebrali názov kanadského mesta, kde vyrastali 3 generácie ich rodiny, a založili značku Herschel. Zakladajú si na nadčasovosti, sústredia sa na detail a navrhujú tašky aj batohy na cestovanie aj každodenné potreby.

Parametry produktu Svetlohnedý batoh s popruhmi zo syntetickej kože Herschel Retreat

  • Název: Svetlohnedý batoh s popruhmi zo syntetickej kože Herschel Retreat
  • Cena: 94.90 EUR
  • Výrobce: Herschel
  • Kód zboží: 1285170
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlohnedý batoh s popruhmi zo syntetickej kože Herschel Retreat Herschel

Svetlohnedý batoh s popruhmi zo syntetickej kože Herschel Retreat

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky