Svetlohnedý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone

Svetlohnedý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone, 45 × 45 cm

Cena:
24.90 €

V zľave je Svetlohnedý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone, 45 × 45 cm s trendy značkou Tiseco Home Studio - tento produkt ponúkame za jedinečnú cenu 24.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 5413255084483
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Produkt osvedčený zákazníkmi, Svetlohnedý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone, 45 × 45 cm od firmy Tiseco Home Studio - tento produkt máte za pár kliknutí po zľave za 24.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Večerné leňošenie na pohovke sa nezaobíde bez parádnych hebkých a štýlových kamošov. Vankúš oblečený do chlpatého poťahu od značky Tiseco Home Studio bude svedčať vašej obývačke a pomôže jej vyšvihnúť sa na dizajnovú úroveň. Materiál, z ktorého je ušitý, je ako stvorený na pomaznanie, a tak nebude divu, že si ho so sebou odnesiete aj do postele.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Svetlohnedý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone, 45 × 45 cm

  • Název: Svetlohnedý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone, 45 × 45 cm
  • Cena: 24.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1282772
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlohnedý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone

Svetlohnedý poťah na vankúš Tiseco Home Studio Stone, 45 × 45 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky