Svetlomodrá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Arabesk Tiseco Home Studio

Svetlomodrá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Arabesk

Cena:
6.90 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Svetlomodrá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Arabesk od popredného výrobcu Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete nechať poslať za úžasnú cenu 6.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 5413255072848
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Špičkový tovar, Svetlomodrá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Arabesk od spoločnosti Tiseco Home Studio - tento produkt posielame pri práve prebiehajúcej akcii za 6.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Každá správna gazdiná aj kuchár potrebuje poriadnu chňapku. Tak si vyberte takú, ktorá vašej kuchyni pristane najlepšie a bude ladiť s ostatnými doplnkami. Táto bavlnená od značky Tiseco Home Studio je perfektnou voľbou.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Svetlomodrá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Arabesk

  • Název: Svetlomodrá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Arabesk
  • Cena: 6.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277732
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlomodrá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Arabesk Tiseco Home Studio

Svetlomodrá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Arabesk

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky