Svetlomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Svetlomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

Cena:
14.90 €

Dnes je tu pre vás Svetlomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio s trendy značkou Tiseco Home Studio - tento produkt dodávame takmer zadarmo za 14.90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 5413255072565
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Tradičný bestseller, Svetlomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio od obľúbenej značky Tiseco Home Studio - tento artikel pořizujte po zľave za 14.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Pre kuchárov profíkov aj amatérov. Poriadna zástera nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Vyberte si kúsok z bavlny a nielen, že budete pri varení skvele vyzerať, ale hlavne sa nepošpiníte. Tak hurá k sporáku, hody sa už blížia.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Svetlomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

  • Název: Svetlomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio
  • Cena: 14.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277678
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Svetlomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky