Svetlomodrá bavlnená zástera Tiseco Home Studio Arabesk Tiseco Home Studio

Svetlomodrá bavlnená zástera Tiseco Home Studio Arabesk

Cena:
14.90 €

Hit poslednej doby, Svetlomodrá bavlnená zástera Tiseco Home Studio Arabesk čo odoberáme od výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt posielame v akcii za 14.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 5413255072831
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Toto si zamilujete: Svetlomodrá bavlnená zástera Tiseco Home Studio Arabesk od známeho výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt posielame v jedinečnej akcii za 14.90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. No a to sa jednoducho oplatí.

Pre kuchárov profíkov aj amatérov. Poriadna zástera nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Vyberte si kúsok z bavlny a nielen, že budete pri varení skvele vyzerať, ale hlavne sa nepošpiníte. Tak hurá k sporáku, hody sa už blížia.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Svetlomodrá bavlnená zástera Tiseco Home Studio Arabesk

  • Název: Svetlomodrá bavlnená zástera Tiseco Home Studio Arabesk
  • Cena: 14.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277736
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlomodrá bavlnená zástera Tiseco Home Studio Arabesk Tiseco Home Studio

Svetlomodrá bavlnená zástera Tiseco Home Studio Arabesk

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky