Svetlomodrá kameninová misa Mason Cash

Svetlomodrá kameninová misa Mason Cash, ⌀ 24 cm

Cena:
29.90 €

Unikátny Svetlomodrá kameninová misa Mason Cash, ⌀ 24 cm so známou značkou Mason Cash - tento tovar si môžete nechať doručiť s výnimočnou zľavou za 29.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 5010853244297
Do obchodu

Popis

Mason Cash

Unikátny Svetlomodrá kameninová misa Mason Cash, ⌀ 24 cm od originálneho výrobcu Mason Cash - tento hit môžete získať v jedinečnej akcii za 29.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Viete, čo je najlepšou známkou kvality? Premyslený tvar. Misy od Mason Cash ho dotiahli k dokonalosti. Sú vyrobené z ťažkej kameniny, takže pri práci sedia dobre na pracovnej doske a vďaka dekoratívnemu reliéfu na vonkajšej strane sa dajú ľahko uchopiť. Keď v mise zrovna nebudete pripravovať cesto môžete obdivovať jej ikonický vzhľad ♥

Mason Cash je dnes už legendárnou značkou riadu, ktorá sa zrodila pred viac ako 200 rokmi v Anglicku. Berie si to najlepšie z tradičných viktoriánskych kuchýň a za celú dobu svojej existencie menila svoje výrobky len minimálne.

Pozvite do vašej kuchyne nádherné a kvalitné výrobky Mason Cash, s ktorými pôjde pečenie a príprava jedál od ruky.

Parametry produktu Svetlomodrá kameninová misa Mason Cash, ⌀ 24 cm

  • Název: Svetlomodrá kameninová misa Mason Cash, ⌀ 24 cm
  • Cena: 29.90 EUR
  • Výrobce: Mason Cash
  • Kód zboží: 937478
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlomodrá kameninová misa Mason Cash

Svetlomodrá kameninová misa Mason Cash, ⌀ 24 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky