Svetlomodrý batoh so svetlomodrými popruhmi Herschel Retreat Herschel

Svetlomodrý batoh so svetlomodrými popruhmi Herschel Retreat

Cena:
87.00 €

Toto si zamilujete: Svetlomodrý batoh so svetlomodrými popruhmi Herschel Retreat originálne od labelu Herschel - tento artikel je v túto chvíľu v bombastické akcii za 87.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 828432234448
Do obchodu

Popis

Herschel

Hit z katalógu: Svetlomodrý batoh so svetlomodrými popruhmi Herschel Retreat s preslávenou značkou Herschel - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za perfektnú cenu 87.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Batoh Retreat v horolezeckom štýle je perfektným spoločníkom na cesty, ale využitie nájde aj počas všedných dní. Hodí sa do práce, do školy, zmestí sa do neho pohodlne počítač s rozmerom 15", knihy, fľaša s vodou i olovrant. Skrátka, je ideálnou batožinou a navyše vyniká svojím typickým dizajnom.

O značke:

V roku 2009 dvaja bratia Jamie a Lyndon Cormack prebrali názov kanadského mesta, kde vyrastali 3 generácie ich rodiny, a založili značku Herschel. Zakladajú si na nadčasovosti, sústredia sa na detail a navrhujú tašky aj batohy na cestovanie aj každodenné potreby.

Parametry produktu Svetlomodrý batoh so svetlomodrými popruhmi Herschel Retreat

  • Název: Svetlomodrý batoh so svetlomodrými popruhmi Herschel Retreat
  • Cena: 87.00 EUR
  • Výrobce: Herschel
  • Kód zboží: 1285172
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlomodrý batoh so svetlomodrými popruhmi Herschel Retreat Herschel

Svetlomodrý batoh so svetlomodrými popruhmi Herschel Retreat

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky